Sıkça Sorulan Sorular

MakinaGetir.com Türkiye’deki iş makinalarının ve alt sektörlerinde kullanılan tüm ekipmanların kiralanabileceği bir platformdur. İş makinasını kiraya vermek isteyen kişiler MakinaGetir.com’a üye olur ve makinasının bilgisini sisteme yükler. Onaylandıktan sonra iş makinası sisteme dahil olarak kiralık iş makinası arayanlar için listelenmeye başlar. İş makinasını kiralamak isteyenler tekliflerini verirler. Sistemde eşleşen iş makinasını ve talepleri MakinaGetir.com bir araya getirir ve uzman iş danışmanları sayesinde güvenilir şekilde makina kiralamasını olanak sağlar.

MakinaGetir.com platformunda üyelik için herhangi bir ücret ödenmemektedir. iki çeşit üyelik bulunmaktadır. Makina kiralamak isteyenlerin giriş yapıp, taleplerini ilettikleri ve makina sahiplerinin giriş yapıp, şirket kaydı ve makinalarının resimleri ile birlikte kaydını yaptıkları iki farklı giriş kısmı bulunmaktadır.

MakinaGetir.com ana sayfasında sağ üstte bulunan “Üye Ol” sekmesinden giriş yapıp, eposta ve kendi belirledikleri bir parola ile kolayca üye olur. üye olmak için lütfen tıklayın.

MakinaGetir.com'da size en uygun makinayı bulmak için “İş Danışmanı” göreve hazır. Bize işinizi anlatın, MakinaGetir.com'un iş danışmanları, işin yapılacağı alanda ücretsiz ekspertiz desteği sağlasın. Böylece uygun işe, uygun iş makinasının gelmesi sağlayın

Bizlere müşteri hizmetleri numaramızdan 0 850 888 00 08, Whatsapp numaramız 0 534 590 74 70 'den ve İletişim Formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İş makinası kiraya veren ve kiralamak isteyen arasında köprü olur. herhangi bir problem durumunda her iki tarafta MakinaGetir.com’u “Güvenilir Muhattap” olarak görür.

MakinaGetir.com tamamen ücretsiz bir platformdur.

MakinaGetir.com kiralama hizmetinin yanında ikinci el iş makinası alım satımı yapılan, iş makinası operatörlerinin sisteme kayıt olduğu ve kayıtlı operatörlere iş teklifi sunulabilen bir platformdur.

Müşteri hizmetleri numaramızdan 0 850 888 00 08 ve Whatsapp numaramız 0 534 590 74 70 'den bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.

MakinaGetir.com'a üye olduktan sonra ana sayfanın üstünde bulunan Kiraya Ver sekmesine giriş yapıp, karşınıza çıkan ekranda gerekli alanlara doldurduktan sonra kiralık makinanızı sisteme kaydedebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra MakinaGetir.com ana sayfasında sağ üstte adınız soyadınızın yazdığı Profil sekmesine giriş yaparak profil bilgilerinizi, kiralık makinalarınızın listesini, satılık makiinalarınızın listesini ve aldığınız ekspertiz hizmetlerini görebilirsiniz.

Herhangi bir makina ekleme sınırınız yoktur. Tüm makinalarınızı ekleyebilirsiniz.

MakinaGetir.com üzerinden makina kiralaması yapılmadan operatör desteği alabilirsiniz.

İhtiyacınıza bağlı olarak ister operatörlü, ister operatörsüz kiralama yapabilirsiniz.

MakinaGetir.com'a üye olduktan sonra ana sayfanın altında bulunan Makina Sat sekmesine giriş yapıp, karşınıza çıkan ekranda gerekli alanlara doldurduktan sonra satılık makinanızı sisteme kaydedebilirsiniz.